Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harry Kewell Fıtık Ameliyatı Oldu.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
>>oGzHn<<
Moderatör
Moderatör
1 2
>>oGzHn<<
3 4
Erkek
Nerden ? : Ankara
Lakabınız ? : Aslan Pençesi

Konuya puan ver
Harry Kewell Fıtık Ameliyatı Oldu. Vide
MesajKonu: Harry Kewell Fıtık Ameliyatı Oldu. Harry Kewell Fıtık Ameliyatı Oldu. Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 10:40 am

Avustralya´da başarılı bir fıtık ameliyatı geçiren Kewell´dan mesaj var: "Gayet iyiyim, süper bir dönüş yapacağım"
Yüreklere su serpti
Ankaragücü ile suni çimde oynanan maç sonrası sakatlığı nükseden ve operasyon için ülkesine giden Harry Kewell; dün sabah saatlerinde başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı geçirdi. Genel durumu gayet iyi olan Avustralyalı yıldızın iki gün boyunca hastanede dinlendirileceği, ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmalarına da bu hafta sonu başlayacağı açıklandı. Geçirdiği operasyonun ardından ilk iş olarak Galatasaray taraftarına mesaj gönderen Kewell, yüreklere su serpti:

‘O bildiğiniz Harry’
“Kendimi gayet iyi hissediyorum. Tek üzüntüm, uzun süre sonra istikrarlı bir şekilde forma giyip, takımıma katkı sağlarken, arkadaşlarımdan uzak kalmak oldu. Ama bunu da atlatacağımı biliyorum. Taraftarları şimdiden özlediğimi söyleyebilirim. Onlara verebileceğim en güzel mesaj, döndüğümde yine o bildikleri Harry’yi göreceklerini müjdelemem olabilir sanırım. Sakatlığım süresince bana destek olan ve yalnız bırakmayan yöneticilere de ayrıca teşekkürlerini gönderiyorum.”

KEWELL’IN PERFORMANSI

Kulvar maç gol asist
Türkiye Kupası 1 - -
Süper Lig 13 6 1
Avrupa 5 2 -
Süper Kupa 1 1 -
http://www.crazyfifa.forumup.com

Harry Kewell Fıtık Ameliyatı Oldu.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası