Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hakemler Bana Gol Attırmıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
gTa_SeFa
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
1 2
3 4
Nerden ? :
Lakabınız ? :

Konuya puan ver
Hakemler Bana Gol Attırmıyor Vide
MesajKonu: Hakemler Bana Gol Attırmıyor Hakemler Bana Gol Attırmıyor Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:42 am

İspanya 2. Futbol Ligi takımlarından Real Sociedad'ta kiralık olarak bulunan Türk futbolcu Necati Ateş, son haftalarda attığı 2 golün ofsayt gerekçesiyle geçersiz sayılmasını, ''Hakemler, bana gol attırmıyor!'' diye espirili bir şekilde yorumladı.

Real Sociedad'a geldiği günden bu yana henüz hiçbir resmi maçta gol atamayan Necati'nin, son olarak geçen cumartesi günü 1-0 kazandıkları Alicante maçında attığı nizami gol de hakem tarafından ofsayt gerekçesiyle geçersiz sayıldı. Basın toplantısında konuşan Necati, ''Eğer hakem görüntüleri televizyonda gördüyse kendini kötü hissetmiştir. Ama hepimiz insanız, üzerlerinde çok baskı var'' dedi.

Diaz de Cerio'nun sakatlanmasının ardından son haftalarda ilk 11'de sahaya çıkan Necati, ''Kazandığımız ve Anoeta Stadı'nda oynadığımız zaman çok mutluyum. Taraftarın bana destek çıkması çok güzel bir hediye'' şeklinde konuştu.

Son maçlarında aldığı galibiyetlerle biraz toparlanan ve 15. hafta sonunda lider Xerez'in 5 puan gerisinde 23 puanla 6. sırada bulunan Real Sociedad, bu cumartesi günü evinde Albacete'ye karşı oynayacak.
Er-Ryan
Yönetici
Yönetici
1 2
Er-Ryan
3 4
Erkek
Nerden ? : İstanßuL
Lakabınız ? :

Konuya puan ver
Hakemler Bana Gol Attırmıyor Vide
MesajKonu: Geri: Hakemler Bana Gol Attırmıyor Hakemler Bana Gol Attırmıyor Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:43 am

paylaşım için saol ....
https://paylasimnoktasi.forum.st

Hakemler Bana Gol Attırmıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası